"Wil je er net als ik achter komen wat je wilt met je leven en wat je talenten zijn? Ga dan naar Jeanet! Jeanet neemt de tijd om naar je verhaal te luisteren. De gesprekken verlopen heel natuurlijk zodat je niet in de gaten hebt dat je eigenlijk heel hard aan het werk bent met jezelf. Ze prikkelt je op het juiste moment en zorgt ervoor dat je verder komt!
De gesprekken zijn niet alleen saai op de bank maar worden afgewisseld met oefeningen of opdrachten om thuis voor te bereiden. Ik kijk terug op serieuze maar ook grappige momenten in alle gesprekken die we gehad hebben.
De onrust die ik had en deels schaamte omdat ik niet “werk” is weg. Ik had heel sterk het gevoel dat ik stil stond, m’n leven stond op pauze. Dat is er niet meer. Door het coachtraject met Jeanet heb ik gezien dat ik me wel degelijk ontplooid heb in de afgelopen jaren als partner en moeder, maar ook in wie ik ben als mens. En het belangrijkste van alles is dat ik nu de weg weet die ik moet en wil gaan.
Wil je meer inzicht in jezelf en je leven, laat Jeanet je dan helpen om het jezelf te geven!"
Maureen Bastiaan, juli 2015