"Door een reorganisatie raakte ik mijn leuke baan als accountmanager in de financiële branche kwijt. En nu? Ik was al niet meer piepjong en een ding stond vast: de baan die ik had kwam niet meer terug. Ik moest dus wat anders gaan doen, maar wat?
Nog voordat mijn dienstverband formeel was gestopt had ik al een gesprek met Jeanet. Doel was om wat richting te krijgen in de keuzemogelijkheden. Jeanet is in staat om vrij snel tot de kernwaarden te komen, waardoor je weet wat je drijfveren zijn. In dit gesprek hebben we besproken dat ik in ieder geval als zelfstandige verder wilde. Ik ging weg na dit gesprek met een idee in mijn hoofd, waar ik meer over zou gaan nadenken. Ook zou ik al wat onderzoek doen.
Jeanet gaf me mee om vooral de tijd te nemen om goed na te denken en te voelen. Geen overhaaste beslissing vanuit enige druk. Dit is de belangrijkste tip die ze me gaf!
In de maanden daarna heb ik met veel mensen gesproken. Uit ieder gesprek kwam wel iets waardevols. Uiteindelijk wist ik het zeker! Ik zou verder gaan als financieel planner. Mijn hele leven heb ik al mensen geholpen op financieel gebied, dus waarom niet mijn werk er van maken? Maar waar begin ik? Er kwam toen zoveel op me af dat ik geen overzicht had. Onrust in mijn hoofd! Jeanet …help!
Jeanet heeft me in een aantal gesprekken geholpen in het hele proces om als zzp-er aan de slag te gaan. Ze brengt structuur aan, creëert bewustwording en een overzichtelijk tijdspad. Stap voor stap heb ik zo verder gewerkt aan mijn bedrijf FIHEZE Financiële Planning en inmiddels staat het en heb ik mijn eerste klanten mogen helpen.
Ik kan Jeanet van harte aanbevelen als coach, met (niet onbelangrijk!) humor. Ze is uitstekend in staat om je in je kracht te zetten en je zelfvertrouwen een boost te geven. Mocht je net als ik behoefte hebben aan iemand die je echt verder helpt in je loopbaan of je persoonlijke ontwikkeling, neem dan vooral contact op met Jeanet!"
Henriëtte Zengerink, juni 2019